strona główna
o klubie
sekcje:
narciarstwa alpejsk. jazdy konnej biegowa karate
galeria
nasi sponsorzy
księga gości
kontakt
wyniki zawodów
 
01. PRZEDSZKOLAKI-dziewczyny /2004-...
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Olga Srokosz 65,52 100
2 Magdalena Podżorska 67,28 80
3 Martyna Haratek 67,87 60
4 Karolina Nowak 165,49 50
5 Teresa Małecka 226,98 45
- Tatiana Heller DSQ -
- Amelia Zdziebczok DSQ -
02. PRZEDSZKOLAKI-chłopcy /2004-...
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Wojciech Wawak 34,59 100
2 Mateusz Plonka 45,34 80
3 Tomasz Kłosok 48,17 60
4 Szymon Nowicz 61,14 50
5 Maciej Macura 63,76 45
6 Jakub Lorek 75,78 40
- Tomasz Macek DSQ -
- Hieronim Adamczyk DSQ -
03. KLASY I-II-dziewczyny /2003-2002/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Ewa Szklarek 30,15 100
2 Zuzanna Heller 30,78 80
3 Zuzanna Lorek 35,82 60
4 Jagoda Nowicz 41,16 50
5 Wiktoria Gluck 41,40 45
6 Natalia Fryda 50,09 40
7 Lilianna Adamczyk 293,11 35
- Karolina Zielonka DSQ -
- Małgorzata Rudel DSQ -
04. KLASY I-II-chłopcy /2003-2002/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Bartłomiej Sanetra 27,14 100
2 Wojciech Krupa-Frycz 31,10 80
3 Igor Habarta 31,57 60
4 Filip Bobrzyk 31,91 50
5 Karol Dziambor 32,81 45
6 Aleks Herc 35,73 40
7 Jakub Cekliniak 42,36 35
8 Mateusz Gawlas 42,76 30
9 Miłosz Marian 43,30 25
- Karol Małecki DSQ -
05. KLASY III-IV-dziewczyny /2001-2000/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Wiktoria Pokorny 25,52 100
2 Hanna Rzepka 26,33 80
3 Barbara Banaszak 27,40 60
4 Andżelika Dobosz 28,55 50
5 Julia Jagosz 28,57 45
6 Karolina Haratek 29,03 40
7 Natalia Heczko 29,42 35
8 Nikola Więcek 31,32 30
9 Julia Heczko 33,12 25
10 Zofia Bojanowska 33,98 20
11 Maria Małecka 34,82 19
12 Anna Greń 35,89 18
13 Karolina Matuszny 37,93 17
06. KLASY III-IV-chłopcy /2001-2000/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Jakub Cichy 25,83 100
2 Przemysław Białobrzycki 26,89 80
3 Bartłomiej Wawak 27,69 60
4 Bartosz Dajda 28,50 50
5 Kajetan Srokosz 29,27 45
6 Jacek Jagosz 30,94 40
7 Szymon Plonka 33,00 35
8 Filip Wieczorek 33,50 30
9 Błażej Heller 55,72 25
07. KLASY V-VI-dziewczyny /1999-1998/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Anna Ścisłowicz 24,13 100
2 Anna Banaszak 25,16 80
3 Jolanta Rudel 25,19 60
4 Dominika Sanetra 25,52 50
5 Katarzyna Szczotka 25,69 45
6 Joanna Heller 26,40 40
7 Weronika Łukańko 27,73 35
8 Jadwiga Małecka 29,17 30
9 Michalina Kowalczyk 34,14 25
08. KLASY V-VI-chłopcy /1999-1998/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Arkadiusz Kałuża 25,43 100
2 Marek Składaniec 25,86 80
3 Michał Gluck 26,21 60
4 Mateusz Nieboras 26,30 50
5 Łukasz Plonka 27,82 45
6 Wojciech Kubica 28,08 40
7 Konrad Greń 29,93 35
8 Filip Kluz 31,82 30
9 Dominik Cekliniak 38,33 25
09. GIMNAZJUM-dziewczyny /1997-1995/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Iwona Kohut 23,93 100
2 Mirella Heller 24,15 80
3 Natalia Podżorska 24,42 60
4 Agata Frączkiewicz 24,53 50
5 Sara Adamek 27,17 45
6 Natalia Wieczorek 27,68 40
10. GIMNAZJUM-chłopcy /1997-1995/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Mieszko Kuczański 23,80 100
2 Michał Harat 23,82 80
3 Robert Swoboda 23,83 60
4 Marcin Łukańko 24,01 50
5 Marcin Widenka 24,03 45
6 Mateusz Matuszyński 24,32 40
7 Marek Czempiel 24,42 35
8 Tomasz Maciejowski 24,50 30
9 Tomasz Heller 24,59 25
10 Daniel Dziambor 24,67 20
11 Bartosz Kaczmarczyk 24,68 19
12 Krzysztof Stabik 25,60 18
13 Mateusz Stanieczko 28,26 17
11. KOBIETY POW. 50 lat /1960-...
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Anna Kaczmarek 29,78 100
2 Zofia Molin 30,65 80
12. MĘŻCZYZNI POW. 50 lat /1960-.../
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Krzysztof Butor 23,83 100
2 Marek Zwoliński 23,84 80
3 Janusz Lewandowski 24,23 60
4 Stefan Marek 24,46 50
5 Marian Stanieczko 24,55 45
6 Adam Cieślar 24,95 40
7 Wieńczysław Grzyb 25,22 35
8 Edmund Górny 25,34 30
9 Krzysztof Konsztowicz 25,45 25
10 Michał Kłosok 25,86 20
11 Alfred Biel 26,51 19
12 Henryk Kałuża 29,15 18
13 Adam Kędzior 33,96 17
- Henryk Czyż - -
- Antoni Stec - -
- Tadeusz Kois - -
- Jan Głowacki - -
- Zygmunt Binda - -
- Marian Olejniczak - -
- Jan Michalski - -
- Jacek Nalberczak - -
- Jerzy Nieboras - -
- Andrzej Kral - -
- Zbigniew Czapura - -
- Edward Mika - -
13. KOBIETY 36-50 lat /1975-1961/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Joanna Małecka 26,51 100
2 Ewa Matuszyńska 27,94 80
3 Katarzyna Szandar-Jagosz 28,67 60
14. MĘŻCZYZNI 36-50 lat /1975-1961/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Jan Stańco 22,19 100
2 Janusz Nieboras 22,23 80
3 Łukasz Bojanowski 22,41 60
4 Piotr Zając 22,43 50
5 Piotr Słowik 22,45 45
6 Zdzisław Talik 22,47 40
7 Grzegorz Aszkiełowicz 22,58 35
8 Marcin Zębowicz 22,83 30
9 Marcin Kowalczyk 23,75 25
10 Tomasz Smusz 23,94 20
11 Marek Czech 25,50 19
12 Franciszek Gojowy 25,61 18
13 Tomasz Czyż 25,79 17
14 Marek Niemiec 26,09 16
15 Jerzy Pilch 26,09 16
16 Krzysztof Plonka 26,61 14
17 Aleksander Skupień 26,92 13
18 Grzegorz Fojcik 27,16 12
19 Wojciech Małecki 27,29 11
20 Krzysztof Kluz 28,07 10
- Rafał Kałuża DSQ -
15. KOBIETY 17-35 lat /1994-1976/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Ewa Karchniwy 23,81 100
2 Monika Macura 24,22 80
3 Karina Kubica 24,48 60
4 Klaudia Adamek 24,86 50
5 Justyna Kania 25,43 45
6 Dominika Pilch 25,90 40
7 Ksymena Smusz 26,24 35
8 Wiktoria Żaczek 31,06 30
16. MĘŻCZYZNI 17-35 lat /1994-1976/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Łukasz Kośniewski 22,04 100
2 Adam Głuchowski 22,56 80
3 Franciszek Smusz 22,91 60
4 Andrzej Bednarz 23,11 50
5 Przemysław Grzyb 23,22 45
6 Michał Kasperek 23,27 40
7 Tomasz Cieślar 23,61 35
8 Konrad Kania 24,01 30
9 Wojciech Kłosok 24,03 25
10 Wojciech Widawski 24,74 20
11 Mateusz Rucki 24,76 19
12 Piotr Łacek 24,88 18
13 Damian Skupień 24,95 17
14 Tomasz Leszko 25,34 16
15 Przemek Brzeski 25,95 15
16 Szymon Tengler 26,18 14
17 Jakub Cichy 28,06 13
- Sebastian Kłosok DSQ -
aaa