strona główna
o klubie
sekcje:
narciarstwa alpejsk. jazdy konnej biegowa karate
galeria
nasi sponsorzy
księga gości
kontakt
wyniki zawodów
 
01. PRZEDSZKOLAKI-dziewczyny /2004-...
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Olga Srokosz 60,78 100
2 Tatiana Heller 67,56 80
3 Marta Kępińska 71,40 60
4 Magdalena Podżorska 80,62 50
5 Martyna Haratek 91,06 45
6 Jagna Greń 92,90 40
7 Teresa Małecka 166,22 35
8 Amelia Zdziebczok 422,97 30
- Karolina Nowak - -
- Amelia Warzecha DSQ -
02. PRZEDSZKOLAKI-chłopcy /2004-...
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Wojciech Wawak 50,49 100
2 Tomasz Macek 69,48 80
3 Mateusz Plonka 70,23 60
4 Tomasz Kłosok 74,69 50
5 Szymon Nowicz 83,83 45
6 Maciej Macura 84,49 40
7 Jakub Lorek 86,62 35
8 Hieronim Adamczyk 95,90 30
- Szymon Bojanowski DSQ -
03. KLASY I-II-dziewczyny /2003-2002/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Zuzanna Heller 46,02 100
2 Ewa Szklarek 49,32 80
3 Karolina Zielonka 51,39 60
4 Wiktoria Gluck 54,36 50
5 Zuzanna Lorek 56,11 45
6 Jagoda Nowicz 57,08 40
7 Małgorzata Rudel 58,22 35
8 Natalia Fryda 63,13 30
9 Lilianna Adamczyk 65,43 25
04. KLASY I-II-chłopcy /2003-2002/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Bartłomiej Sanetra 42,67 100
2 Wojciech Krupa-Frycz 44,92 80
3 Filip Bobrzyk 47,19 60
4 Igor Habarta 47,70 50
5 Jan Jurczyk 49,05 45
6 Karol Małecki 52,98 40
7 Karol Dziambor 53,76 35
8 Mateusz Gawlas 56,33 30
9 Kuba Szymura 83,54 25
- Miłosz Marian - -
- Jakub Cekliniak - -
- Aleks Herc - -
05. KLASY III-IV-dziewczyny /2001-2000/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Wiktoria Pokorny 42,19 100
2 Andżelika Dobosz 43,98 80
3 Julia Jagosz 44,28 60
4 Barbara Banaszak 44,94 50
5 Julia Piekarska 45,05 45
6 Zofia Bojanowska 47,94 40
7 Róża Warzecha 48,45 35
8 Maria Małecka 52,93 30
- Karolina Haratek - -
- Hanna Rzepka - -
- Natalia Heczko - -
- Nikola Więcek - -
- Karolina Matuszny - -
- Anna Greń - -
- Julia Heczko - -
06. KLASY III-IV-chłopcy /2001-2000/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Jan Grodecki 40,13 100
2 Jakub Cichy 40,64 80
3 Bartosz Dajda 42,50 60
4 Przemysław Białobrzycki 42,61 50
5 Marcin Kleszcz 43,29 45
6 Bartłomiej Wawak 44,33 40
7 Kajetan Srokosz 44,91 35
8 Szymon Plonka 46,58 30
9 Maksym Gadka 48,86 25
10 Jacek Jagosz 50,15 20
11 Filip Wieczorek 50,61 19
12 Mateusz Marek 58,07 18
- Błażej Heller - -
07. KLASY V-VI-dziewczyny /1999-1998/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Jolanta Rudel 38,12 100
2 Olga Kruczek 38,15 80
3 Anna Ścisłowicz 38,92 60
4 Maja Gadka 38,98 50
5 Katarzyna Szczotka 39,96 45
6 Dominika Sanetra 40,12 40
7 Anna Banaszak 41,42 35
8 Joanna Heller 42,74 30
9 Jadwiga Małecka 45,06 25
10 Weronika Łukańko 47,94 20
- Michalina Kowalczyk - -
08. KLASY V-VI-chłopcy /1999-1998/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Jakub Grodecki 38,97 100
2 Mateusz Nieboras 39,60 80
3 Arkadiusz Kałuża 40,22 60
4 Michał Krysta 40,51 50
5 Marek Składaniec 42,35 45
6 Wojciech Kubica 42,52 40
7 Łukasz Plonka 43,47 35
8 Jan Szlagor 45,13 30
9 Filip Kluz 47,72 25
10 Konrad Greń 113,95 20
- Dominik Cekliniak - -
- Michał Gluck DSQ -
- Piotr Habdas DSQ -
09. GIMNAZJUM-dziewczyny /1997-1995/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Agata Frączkiewicz 38,64 100
2 Natalia Podżorska 38,85 80
3 Mirella Heller 38,90 60
4 Sara Adamek 43,25 50
5 Natalia Wieczorek 44,06 45
- Iwona Kohut - -
10. GIMNAZJUM-chłopcy /1997-1995/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Dominik Białobrzycki 36,06 100
2 Robert Swoboda 37,81 80
3 Marcin Łukańko 37,98 60
4 Marcin Widenka 38,03 50
5 Tomasz Heller 38,92 45
6 Michał Harat 39,36 40
7 Daniel Dziambor 39,62 35
8 Marek Czempiel 40,50 30
9 Łukasz Stanieczko 40,77 25
10 Konrad Zielonka 41,71 20
11 Mateusz Stanieczko 42,93 19
12 Mateusz Matuszyński 66,10 18
- Tomasz Maciejowski - -
- Krzysztof Stabik - -
- Mieszko Kuczański - -
- Bartosz Kaczmarczyk - -
11. KOBIETY POW. 50 lat /1960-...
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Anna Kaczmarek 46,66 100
2 Zofia Molin 50,69 80
3 Ewa Kłosok 61,84 60
12. MĘŻCZYZNI POW. 50 lat /1960-.../
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Janusz Lewandowski 38,67 100
2 Andrzej Brandys 39,95 80
3 Marian Stanieczko 40,59 60
4 Adam Cieślar 40,90 50
5 Marek Zwoliński 40,95 45
6 Bartłomiej Gut 41,06 40
7 Michał Kłosok 42,44 35
8 Alfred Biel 44,33 30
9 Jerzy Nieboras 44,50 25
10 Antoni Stec 47,41 20
11 Zygmunt Greń 52,80 19
- Tadeusz Kois - -
- Stefan Marek - -
- Wieńczysław Grzyb - -
- Jan Głowacki - -
- Edmund Górny - -
- Zygmunt Binda - -
- Marian Olejniczak - -
- Adam Kędzior - -
- Jan Michalski - -
- Henryk Kałuża - -
- Jacek Nalberczak - -
- Krzysztof Konsztowicz - -
- Krzysztof Butor - -
- Andrzej Kral - -
- Zbigniew Czapura - -
- Edward Mika - -
- Henryk Czyż - -
13. KOBIETY 36-50 lat /1975-1961/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Joanna Małecka 44,28 100
2 Ewa Matuszyńska 44,96 80
3 Katarzyna Szandar-Jagosz 48,28 60
4 Wiesława Kępińska 52,86 50
- Elżbieta Gut DSQ -
14. MĘŻCZYZNI 36-50 lat /1975-1961/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Łukasz Bojanowski 36,74 100
2 Jan Stańco 37,20 80
3 Andrzej Listowski 39,26 60
4 Wojciech Małecki 40,06 50
5 Franciszek Gojowy 42,76 45
6 Marek Ryłko 46,64 40
7 Krzysztof Kluz 46,94 35
8 Krzysztof Plonka 47,37 30
9 Grzegorz Aszkiełowicz 80,37 25
- Marcin Zębowicz - -
- Aleksander Skupień - -
- Rafał Kałuża - -
- Marcin Kowalczyk - -
- Piotr Słowik - -
- Zdzisław Talik - -
- Tomasz Czyż - -
- Piotr Zając - -
- Jerzy Pilch - -
- Grzegorz Fojcik - -
- Marek Niemiec - -
- Marek Czech - -
- Tomasz Smusz DSQ -
- Janusz Nieboras DSQ -
15. KOBIETY 17-35 lat /1994-1976/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Monika Macura 38,80 100
2 Justyna Kania 41,09 80
3 Klaudia Adamek 41,10 60
4 Agata Stanieczko 43,28 50
5 Agata Stec 44,22 45
6 Beata Tyrna 47,31 40
- Dominika Pilch - -
- Ksymena Smusz - -
- Ewa Karchniwy - -
- Karina Kubica - -
- Wiktoria Żaczek - -
16. MĘŻCZYZNI 17-35 lat /1994-1976/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Leszek Pilch 35,26 100
2 Krzysztof Kania 36,05 80
3 Łukasz Kośniewski 36,48 60
4 Przemysław Gałuszka 37,07 50
5 Tomasz Zwardoń 37,28 45
6 Franciszek Smusz 37,41 40
7 Konrad Kania 37,64 35
8 Mateusz Rucki 38,59 30
9 Piotr Łacek 39,42 25
10 Tomasz Leszko 39,68 20
11 Sebastian Kłosok 39,94 19
12 Bartłomiej Pędziwiatr 40,56 18
13 Łukasz Ostafin 41,07 17
14 Michał Kasperek 57,98 16
15 Przemek Brzeski 111,24 15
- Jakub Cichy - -
- Tomasz Cieślar - -
- Andrzej Bednarz - -
- Szymon Tengler - -
- Wojciech Kłosok - -
- Damian Skupień - -
- Wojciech Widawski - -
- Przemysław Grzyb - -
- Adam Głuchowski - -
aaa