strona główna
o klubie
sekcje:
narciarstwa alpejsk. jazdy konnej biegowa karate
galeria
nasi sponsorzy
księga gości
kontakt
wyniki zawodów
 
01. PRZEDSZKOLAKI-dziewczyny /2004-...
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Patrycja Zawada 36,21 100
2 Tatiana Heller 41,67 80
3 Jagna Greń 59,85 60
4 Magdalena Podżorska 62,40 50
- Martyna Haratek - -
- Amelia Zdziebczok - -
- Marta Kępińska - -
- Olga Srokosz - -
- Teresa Małecka - -
- Karolina Nowak - -
- Amelia Warzecha - -
02. PRZEDSZKOLAKI-chłopcy /2004-...
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Wojciech Wawak 32,68 100
2 Kamil Cygan 37,66 80
3 Tomasz Kłosok 44,32 60
4 Mateusz Plonka 44,97 50
5 Tomasz Macek 48,12 45
6 Szymon Nowicz 83,94 40
- Maciej Macura - -
- Szymon Bojanowski - -
- Jakub Lorek - -
- Hieronim Adamczyk - -
03. KLASY I-II-dziewczyny /2003-2002/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Zuzanna Heller 28,95 100
2 Ewa Szklarek 29,39 80
3 Karolina Zielonka 33,53 60
4 Zuzanna Lorek 34,86 50
5 Jagoda Nowicz 37,98 45
6 Natalia Fryda 44,19 40
7 Ola Lalik 91,42 35
- Wiktoria Gluck - -
- Małgorzata Rudel - -
- Lilianna Adamczyk - -
04. KLASY I-II-chłopcy /2003-2002/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Bartłomiej Sanetra 26,95 100
2 Wojciech Krupa-Frycz 29,73 80
3 Filip Bobrzyk 30,29 60
4 Mateusz Gawlas 31,28 50
5 Jan Jurczyk 32,36 45
6 Mateusz Purol 34,45 40
7 Miłosz Biegun 37,21 35
- Miłosz Marian - -
- Igor Habarta - -
- Kuba Szymura - -
- Jakub Cekliniak - -
- Aleks Herc - -
- Karol Dziambor - -
- Karol Małecki - -
05. KLASY III-IV-dziewczyny /2001-2000/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Wiktoria Pokorny 27,79 100
2 Hanna Rzepka 27,84 80
3 Julia Piekarska 28,72 60
4 Julia Jagosz 29,06 50
5 Andżelika Dobosz 29,16 45
6 Barbara Banaszak 29,50 40
7 Nikola Więcek 30,12 35
- Maria Małecka - -
- Natalia Heczko - -
- Zofia Bojanowska - -
- Karolina Matuszny - -
- Anna Greń - -
- Julia Heczko - -
- Karolina Haratek - -
- Róża Warzecha - -
06. KLASY III-IV-chłopcy /2001-2000/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Mateusz Cygan 25,79 100
2 Jakub Cichy 26,00 80
3 Bartłomiej Wawak 26,84 60
4 Przemysław Białobrzycki 26,88 50
5 Bartosz Dajda 27,33 45
6 Marcin Kleszcz 28,04 40
7 Jacek Jagosz 30,59 35
- Kajetan Srokosz - -
- Mateusz Marek - -
- Błażej Heller - -
- Filip Wieczorek - -
- Jan Grodecki - -
- Maksym Gadka - -
- Szymon Plonka DSQ -
07. KLASY V-VI-dziewczyny /1999-1998/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Anna Ścisłowicz 24,82 100
2 Katarzyna Szczotka 25,17 80
3 Jolanta Rudel 25,53 60
4 Dominika Sanetra 26,34 50
5 Joanna Heller 27,61 45
6 Anna Banaszak 27,73 40
7 Agnieszka Polak 29,49 35
- Michalina Kowalczyk - -
- Maja Gadka - -
- Jadwiga Małecka - -
- Weronika Łukańko - -
- Olga Kruczek - -
08. KLASY V-VI-chłopcy /1999-1998/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Tobiasz Słowioczek 24,99 100
2 Paweł Wąsek 25,75 80
3 Michał Brachaczek 26,09 60
4 Marek Składaniec 26,59 50
5 Mateusz Nieboras 27,40 45
6 Michał Krysta 27,50 40
7 Aleksander Listowski 28,03 35
8 Mikołaj Biegun 30,22 30
9 Konrad Greń 30,57 25
10 Piotr Zawada 32,14 20
11 Szymon Stefek 33,11 19
12 Arkadiusz Kałuża 33,55 18
13 Łukasz Plonka 45,62 17
- Dominik Cekliniak - -
- Filip Kluz - -
- Jakub Grodecki - -
- Michał Gluck - -
- Wojciech Kubica - -
- Piotr Habdas - -
- Jan Szlagor DSQ -
09. GIMNAZJUM-dziewczyny /1997-1995/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Mirella Heller 24,80 100
2 Natalia Podżorska 24,89 80
3 Agata Frączkiewicz 25,04 60
- Sara Adamek - -
- Iwona Kohut - -
- Natalia Wieczorek - -
10. GIMNAZJUM-chłopcy /1997-1995/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Robert Swoboda 23,55 100
2 Marcin Widenka 24,43 80
3 Mieszko Kuczański 24,95 60
4 Tomasz Heller 25,09 50
5 Tomasz Maciejowski 25,36 45
6 Konrad Zielonka 26,45 40
- Marcin Łukańko - -
- Michał Harat - -
- Dominik Białobrzycki - -
- Łukasz Stanieczko - -
- Marek Czempiel - -
- Krzysztof Stabik - -
- Bartosz Kaczmarczyk - -
- Mateusz Matuszyński - -
- Mateusz Stanieczko - -
- Daniel Dziambor - -
11. KOBIETY POW. 50 lat /1960-...
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Anna Kaczmarek 29,91 100
2 Zofia Molin 32,10 80
3 Krystyna Zwias 37,53 60
4 Barbara Binda 41,36 50
- Ewa Kłosok - -
12. MĘŻCZYZNI POW. 50 lat /1960-.../
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Marek Zwoliński 26,27 100
2 Janusz Lewandowski 26,34 80
3 Adam Cieślar 26,39 60
4 Marian Stanieczko 26,90 50
5 Stefan Marek 27,21 45
6 Edmund Górny 27,23 40
7 Bartłomiej Gut 27,57 35
8 Edward Mika 27,62 30
9 Alfred Biel 28,61 25
10 Michał Kłosok 29,18 20
11 Piotr Szczyrba 29,20 19
12 Zygmunt Binda 30,08 18
13 Jerzy Nieboras 30,22 17
14 Zygmunt Greń 35,98 16
- Krzysztof Butor - -
- Andrzej Kral - -
- Andrzej Brandys - -
- Zbigniew Czapura - -
- Henryk Czyż - -
- Antoni Stec - -
- Tadeusz Kois - -
- Wieńczysław Grzyb - -
- Jan Głowacki - -
- Marian Olejniczak - -
- Adam Kędzior - -
- Jan Michalski - -
- Henryk Kałuża - -
- Jacek Nalberczak - -
- Krzysztof Konsztowicz - -
13. KOBIETY 36-50 lat /1975-1961/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Ewa Matuszyńska 28,82 100
2 Katarzyna Szandar-Jagosz 30,86 80
3 Anna Nowicz 37,46 60
4 Krystyna Macek 37,86 50
- Wiesława Kępińska - -
- Joanna Małecka - -
- Elżbieta Gut - -
14. MĘŻCZYZNI 36-50 lat /1975-1961/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Piotr Słowik 24,76 100
2 Michał Kurzeja 24,82 80
3 Rafał Malina 25,13 60
4 Jacek Zając 25,30 50
5 Andrzej Listowski 25,77 45
6 Rafał Płonka 25,98 40
7 Wojciech Komurek 27,17 35
8 Franciszek Gojowy 27,19 30
9 Krzysztof Plonka 29,06 25
10 Andrzej Zawada 32,04 20
11 Józef Peter 51,13 19
- Łukasz Bojanowski - -
- Marcin Zębowicz - -
- Krzysztof Kluz - -
- Aleksander Skupień - -
- Rafał Kałuża - -
- Marcin Kowalczyk - -
- Marek Ryłko - -
- Zdzisław Talik - -
- Tomasz Czyż - -
- Tomasz Smusz - -
- Jerzy Pilch - -
- Wojciech Małecki - -
- Janusz Nieboras - -
- Grzegorz Fojcik - -
- Jan Stańco - -
- Marek Niemiec - -
- Marek Czech - -
- Grzegorz Aszkiełowicz DSQ -
- Piotr Zając DSQ -
- Jarosław Gluza DSQ -
15. KOBIETY 17-35 lat /1994-1976/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Monika Macura 25,08 100
2 Justyna Kania 26,23 80
3 Agata Stec 28,88 60
4 Aleksandra Słota 29,61 50
5 Beata Tyrna 33,90 45
- Ksymena Smusz - -
- Klaudia Adamek - -
- Ewa Karchniwy - -
- Karina Kubica - -
- Wiktoria Żaczek - -
- Dominika Pilch - -
- Agata Stanieczko - -
- Edyta Kłósko DSQ -
16. MĘŻCZYZNI 17-35 lat /1994-1976/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Leszek Pilch 23,25 100
2 Łukasz Kośniewski 23,25 100
3 Tomasz Zwardoń 23,67 60
4 Konrad Kania 24,02 50
5 Andrzej Bednarz 24,30 45
6 Szymon Tengler 24,81 40
7 Mateusz Rucki 25,19 35
8 Marek Szczyrba 25,30 30
9 Michał Kasperek 25,41 25
10 Tomasz Cieślar 25,61 20
11 Piotr Łacek 26,33 19
12 Bartłomiej Pędziwiatr 26,46 18
13 Sebastian Kłosok 26,78 17
14 Marcin Sztefek 30,59 16
- Łukasz Ostafin - -
- Krzysztof Kania - -
- Franciszek Smusz - -
- Wojciech Kłosok - -
- Damian Skupień - -
- Wojciech Widawski - -
- Przemysław Grzyb - -
- Adam Głuchowski - -
- Przemek Brzeski - -
- Przemysław Gałuszka - -
- Jakub Cichy - -
- Tomasz Leszko DSQ -
aaa