strona główna
o klubie
sekcje:
narciarstwa alpejsk. jazdy konnej biegowa karate
galeria
nasi sponsorzy
księga gości
kontakt
wyniki zawodów
 
01. PRZEDSZKOLAKI-dziewczyny /2004-...
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Patrycja Zawada 51,86 100
2 Olga Srokosz 56,32 80
3 Magdalena Podżorska 57,98 60
4 Martyna Haratek 104,32 50
5 Marta Kępińska 108,98 45
6 Jagna Greń 109,98 40
- Amelia Zdziebczok - -
- Teresa Małecka - -
- Karolina Nowak - -
- Amelia Warzecha - -
- Tatiana Heller DSQ -
02. PRZEDSZKOLAKI-chłopcy /2004-...
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Wojciech Wawak 47,24 100
2 Kamil Cygan 48,09 80
3 Tomasz Macek 50,56 60
4 Tomasz Kleszcz 60,90 50
5 Tomasz Kłosok 61,81 45
6 Szymon Nowicz 72,64 40
7 Mateusz Plonka 73,03 35
8 Szymon Głód 73,49 30
9 Jakub Lorek 77,30 25
10 Hieronim Adamczyk 81,24 20
- Maciej Macura - -
- Szymon Bojanowski - -
- Kuba Cierniak DSQ -
03. KLASY I-II-dziewczyny /2003-2002/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Ewa Szklarek 45,01 100
2 Zuzanna Heller 49,13 80
3 Zuzanna Lorek 50,79 60
4 Karolina Zielonka 51,12 50
5 Jagoda Nowicz 55,98 45
6 Lilianna Adamczyk 61,26 40
7 Natalia Fryda 63,81 35
- Ola Lalik - -
- Wiktoria Gluck - -
- Małgorzata Rudel - -
04. KLASY I-II-chłopcy /2003-2002/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Bartłomiej Sanetra 41,45 100
2 Filip Bobrzyk 47,64 80
3 Wojciech Krupa-Frycz 47,73 60
4 Igor Habarta 48,62 50
5 Mateusz Gawlas 50,98 45
6 Aleksander Lilien 51,27 40
- Kuba Szymura - -
- Miłosz Biegun - -
- Aleks Herc - -
- Karol Dziambor - -
- Jan Jurczyk - -
- Mateusz Purol - -
- Karol Małecki - -
- Miłosz Marian - -
- Jakub Cekliniak DSQ -
05. KLASY III-IV-dziewczyny /2001-2000/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Wiktoria Pokorny 40,48 100
2 Hanna Rzepka 41,94 80
3 Barbara Banaszak 42,07 60
4 Andżelika Dobosz 43,26 50
5 Julia Piekarska 43,80 45
6 Julia Jagosz 44,39 40
7 Karolina Haratek 46,74 35
8 Zofia Kaczmarczyk 47,70 30
9 Maria Małecka 50,57 25
10 Karolina Matuszny 53,07 20
11 Sabina Harat 59,39 19
- Nikola Więcek - -
- Zofia Bojanowska - -
- Anna Greń - -
- Julia Heczko - -
- Róża Warzecha - -
- Natalia Heczko - -
06. KLASY III-IV-chłopcy /2001-2000/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Jakub Cichy 40,94 100
2 Mateusz Cygan 41,29 80
3 Bartosz Dajda 41,46 60
4 Przemysław Białobrzycki 42,18 50
5 Marcin Kleszcz 43,00 45
6 Bartłomiej Wawak 43,04 40
7 Kajetan Srokosz 44,96 35
8 Radosław Głód 45,53 30
9 Jacek Jagosz 52,94 25
- Filip Wieczorek - -
- Jan Grodecki - -
- Maksym Gadka - -
- Mateusz Marek - -
- Błażej Heller - -
- Szymon Plonka - -
07. KLASY V-VI-dziewczyny /1999-1998/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Jolanta Rudel 38,67 100
2 Katarzyna Szczotka 39,13 80
3 Anna Banaszak 42,33 60
4 Joanna Heller 43,58 50
5 Jadwiga Małecka 47,72 45
- Weronika Łukańko - -
- Olga Kruczek - -
- Michalina Kowalczyk - -
- Anna Ścisłowicz - -
- Dominika Sanetra - -
- Maja Gadka - -
- Agnieszka Polak - -
08. KLASY V-VI-chłopcy /1999-1998/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Mateusz Nieboras 40,05 100
2 Marek Składaniec 41,05 80
3 Arkadiusz Kałuża 41,23 60
4 Wojciech Kubica 43,38 50
5 Aleksander Listowski 43,41 45
6 Jan Szlagor 43,66 40
7 Wiktor Strzałka 44,84 35
8 Konrad Greń 45,21 30
9 Piotr Zawada 46,35 25
10 Łukasz Plonka 46,38 20
11 Filip Kluz 48,92 19
12 Dominik Cekliniak 59,00 18
- Jakub Grodecki - -
- Szymon Stefek - -
- Mikołaj Biegun - -
- Michał Gluck - -
- Paweł Wąsek - -
- Piotr Habdas - -
- Michał Krysta - -
- Michał Brachaczek - -
- Tobiasz Słowioczek - -
09. GIMNAZJUM-dziewczyny /1997-1995/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Agata Frączkiewicz 38,95 100
2 Mirella Heller 39,26 80
3 Natalia Podżorska 40,84 60
4 Sara Adamek 42,80 50
5 Ewa Solich 44,71 45
- Iwona Kohut - -
- Natalia Wieczorek - -
10. GIMNAZJUM-chłopcy /1997-1995/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Dominik Białobrzycki 37,68 100
2 Robert Swoboda 37,80 80
3 Marcin Widenka 38,28 60
4 Tomasz Heller 38,80 50
5 Marcin Łukańko 39,30 45
6 Bartosz Kaczmarczyk 40,20 40
7 Michał Harat 40,35 35
8 Mateusz Matuszyński 40,85 30
9 Konrad Zielonka 41,18 25
10 Kamil Pońc 41,54 20
- Łukasz Stanieczko - -
- Marek Czempiel - -
- Krzysztof Stabik - -
- Mieszko Kuczański - -
- Mateusz Stanieczko - -
- Daniel Dziambor - -
- Tomasz Maciejowski - -
11. KOBIETY POW. 50 lat /1960-...
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Anna Kaczmarek 46,69 100
2 Zofia Molin 48,26 80
3 Krystyna Zwias 55,57 60
- Ewa Kłosok - -
- Barbara Binda - -
12. MĘŻCZYZNI POW. 50 lat /1960-.../
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Marek Zwoliński 39,08 100
2 Krzysztof Butor 40,25 80
3 Marian Stanieczko 40,41 60
4 Bartłomiej Gut 40,83 50
5 Krzysztof Konsztowicz 40,99 45
6 Janusz Lewandowski 41,28 40
7 Edward Mika 41,63 35
8 Adam Cieślar 41,75 30
9 Wieńczysław Grzyb 42,89 25
10 Antoni Stec 44,20 20
11 Henryk Kałuża 46,56 19
12 Zygmunt Greń 49,14 18
- Tadeusz Kois - -
- Michał Kłosok - -
- Jan Głowacki - -
- Edmund Górny - -
- Zygmunt Binda - -
- Marian Olejniczak - -
- Adam Kędzior - -
- Jan Michalski - -
- Jacek Nalberczak - -
- Jerzy Nieboras - -
- Andrzej Kral - -
- Andrzej Brandys - -
- Zbigniew Czapura - -
- Piotr Szczyrba - -
- Henryk Czyż - -
- Stefan Marek DSQ -
- Alfred Biel DSQ -
13. KOBIETY 36-50 lat /1975-1961/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Ewa Matuszyńska 45,65 100
2 Katarzyna Szandar-Jagosz 47,66 80
3 Bożena Podżorska 48,07 60
4 Wiesława Kępińska 48,98 50
5 Ewa Swoboda 51,31 45
6 Krystyna Macek 51,43 40
7 Anna Strzałka 56,32 35
8 Anna Nowicz 88,97 30
- Joanna Małecka - -
- Elżbieta Gut - -
14. MĘŻCZYZNI 36-50 lat /1975-1961/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Piotr Zając 36,17 100
2 Piotr Słowik 36,40 80
3 Jan Stańco 36,40 80
4 Marcin Zębowicz 36,79 50
5 Grzegorz Aszkiełowicz 37,08 45
6 Michał Kurzeja 37,80 40
7 Andrzej Listowski 38,80 35
8 Rafał Malina 38,97 30
9 Tomasz Smusz 39,01 25
10 Jacek Zając 39,62 20
11 Franciszek Gojowy 41,28 19
12 Wojciech Małecki 41,97 18
13 Krzysztof Plonka 44,28 17
14 Tomasz Czyż 44,36 16
15 Krzysztof Kluz 46,14 15
16 Andrzej Zawada 46,78 14
- Jarosław Gluza - -
- Marek Czech - -
- Wojciech Komurek - -
- Łukasz Bojanowski - -
- Aleksander Skupień - -
- Rafał Kałuża - -
- Marcin Kowalczyk - -
- Marek Ryłko - -
- Józef Peter - -
- Zdzisław Talik - -
- Jerzy Pilch - -
- Janusz Nieboras - -
- Grzegorz Fojcik - -
- Rafał Płonka - -
- Marek Niemiec - -
15. KOBIETY 17-35 lat /1994-1976/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Karina Kubica 38,77 100
2 Monika Macura 39,01 80
3 Magdalena Stańco 39,43 60
4 Justyna Kania 40,10 50
5 Edyta Kłósko 40,47 45
6 Klaudia Adamek 41,52 40
7 Beata Tyrna 47,05 35
- Agata Stec - -
- Ewa Karchniwy - -
- Wiktoria Żaczek - -
- Dominika Pilch - -
- Agata Stanieczko - -
- Aleksandra Słota - -
- Ksymena Smusz - -
16. MĘŻCZYZNI 17-35 lat /1994-1976/
Miejsce Zawodnik Wynik Punkty
1 Franciszek Smusz 36,51 100
2 Adam Pilch 37,42 80
3 Szymon Tengler 38,01 60
4 Wojciech Kłosok 38,07 50
5 Tomasz Leszko 38,19 45
6 Michał Kasperek 38,19 45
7 Tomasz Cieślar 38,72 35
8 Łukasz Koziołek 39,32 30
9 Piotr Łacek 39,55 25
10 Sebastian Kłosok 39,84 20
11 Marek Szczyrba 40,28 19
12 Adam Deda 41,45 18
13 Aleksander Cierniak 51,12 17
14 Bartłomiej Gojowy 60,88 16
15 Mateusz Rucki 63,44 15
- Andrzej Bednarz - -
- Damian Skupień - -
- Leszek Pilch - -
- Wojciech Widawski - -
- Tomasz Zwardoń - -
- Przemysław Grzyb - -
- Bartłomiej Pędziwiatr - -
- Marcin Sztefek - -
- Adam Głuchowski - -
- Przemek Brzeski - -
- Przemysław Gałuszka - -
- Jakub Cichy - -
- Łukasz Ostafin - -
- Krzysztof Kania - -
- Łukasz Kośniewski DSQ -
- Konrad Kania DSQ -
aaa