Inline Alpine Karpacz 2016

W dniach 11-12.06.2016 r. w Karpaczu odbyły się pierwsze Mistrzostwa Polski w Inline Alpine oraz Mistrzostwa Europy Wschodniej. Przyjechały reprezentacje: Czech, Słowacji, Łotwy, Litwy, Serbii i kadra narodowa Polski oraz reprezentanci naszego klubu UKS Brenna-Górki.

W pierwszym dniu Lilianna Adamczyk zdobyła Mistrzostwo Polski Inline Alpine (SL) w swojej kategorii wiekowej. W drugim dniu zajęła 4 miejsce w Mistrzostwach Europy Wschodniej.

W pierwszym dniu Hieronim Adamczyk zdobył 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Inline Alpine (SL) w swojej kategorii wiekowej. W drugim dniu zajął 4 miejsce w Mistrzostwach Europy Wschodniej.

Musimy jeszcze dużo trenować bo trasa (ok 35 tyczek) i jej pochylenie (6-7%) były dla nas wyzwaniem. Jeszcze nie jeździliśmy w tak szybkich warunkach. Poza tym poziom zawodników jest naprawdę wysoki.

6 sierpnia odbędą się międzynarodowe otwarte mistrzostwa Slovakia Open SL Martin/SVK (WR) u naszych sąsiadów Słowaków w mieście Martin, więc warto doposażyć się w zbroje i konkretne ochraniacze no i ciężko pracować :-)