Basen & tenis

✅Jutrzejsze zajęcia na basenie odbędą się tak jak zawsze o godzinie  9.00 – na pływalni spotykamy się 8.45 🙂💦

✅Jutrzejszy tenis również odbędzie się według planu – od godziny 11.00🙂 Spotykamy się na korcie przy Regorze 🙂🎾

Zajęcia ogólnorozwojowe

Dzisiejsze zajęcia ogólnorozwojowe odbędą się o godzinie 18.00🙂 Spotykamy się za amfiteatrem i oczywiście zabieramy ze sobą obuwie sportowe👟
 
Zapraszamy również grupę najmłodszą🙂

Finał Czwartków Lekkoatletycznych

29 maja 2019 uczniowie z terenu Gminy Brenna, w tym ze znaczącą grupą zawodników UKS z sekcji biegowej, wzięło udział w finałowej rundzie Czwartków Lekkoatletycznych. Zwycięzcy poszczególnych kategorii pojadą na Ogólnopolski Finał, który będzie miał miejsce w Łodzi🙂 Tam będą walczyć o tytuł Mistrza Polski!🏆
 
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, zaangażowanie i osiągnięcie wysokich lokat!😀
Życzymy dalszych sukcesów i pobijania rekordów🙂

Odwołane zajęcia z tenisa!

❗️UWAGA❗️
 
Ze względu na opady deszczu i spore kałuże na korcie, odwołujemy dzisiejsze zajęcia z tenisa dla grupy nr III i IV!🌧🎾

Dzisiejsze zajęcia z tenisa odwołane!

❗️UWAGA❗️
 
Niestety ze względu na opady deszczu jesteśmy zmuszeni odwołać dzisiejsze zajęcia z tenisa.
 
Co do jutrzejszych zajęć – będziemy obserwować prognozy i na bieżąco Was informować czy się odbędą🙂

Zajęcia z tenisa ziemnego

Dzisiejszy trening z tenisa ziemnego odbędzie się według planu 🙂🎾

➡️Grupa nr 1 – godzina 16.30
➡️Grupa nr 2 – godzina 18.00

Jeżeli pogoda się pogorszy – będziemy informować na bieżąco o ewentualnych zmianach.

Sobotnie zajęcia

➡️Jutrzejszy trening na basenie odbędzie się bez zmian – godzina 9.00 basen Delfin w Skoczowie🏊‍♂️
Spotykamy się 8.45 na pływalni🙂
 
➡️Jutrzejsze zajęcia z tenisa również odbędą się według planu🎾
Spotykamy się na korcie tenisowym przy Regorze🙂
Do niedzieli pogoda ma być zdecydowanie lepsza🌤
Do zobaczenia!

Trening z tenisa ziemnego

W Brennej pogoda dopisuje, dlatego trening z tenisa odbędzie się normalnie według planu na korcie tenisowym przy Regorze🎾😀

Grupa nr III rozpoczyna o godzinie 16.30.

Grupa nr IV rozpoczyna o godzinie 18.00.

Do zobaczenia! 🙂